Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu Diş hekimi Müzeyyen Hasırcıoğlu Reis, yaptığı açıklamada nöbetçi diş kliniği hizmetine Ramazan ayında da devam ettiklerini belirtti.

                Önceki aylarda da Sakarya’da nöbetçi diş kliniği hizmeti verdiklerini söyleyen Diş hekimi Müzeyyen Hasırcıoğlu Reis; Sakaryalı hemşehrilerimizin ramazan ayında diş tedavilerini yaptırabilmeleri için iftardan sonra saat 24:00’e kadar nöbetçi diş hekimi hizmeti veriyoruz. ‘Dedi.

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde 4 diş hekimi ile haftanın yedi günü hizmet verdiklerini söyleyen Diş hekim Müzeyyen Hasırcıoğlu Reis, Nöbetçi Diş Kliniği hizmetinin ramazan ayından sonra da devam edeceğini belirtti.


adapazarı dişçi sakarya dişçi dişçi dişkliniği adapazarı diş sakarya diş sakarya çocuk diş adapazarı çocuk diş sakarya ortodonti adapazarı ortodonti adapazarı implant sakarya implant adapazarı nöbetçi dişçi sakarya nöbetçi dişçi serdivan diş adapazarı acil dişçi sakarya diş adapazarı diş adapazarı diş doktorları sakarya diş hekimleri adapazarı diş hekimleri sakarya diş teli sakarya diş beyazlatma adapazarı diş teli adapazarı diş beyazlatma sakarya diş klinikleri adapazarı diş klinikleri sakarya nöbetçi diş kliniği adapazarı nöbetçi diş kliniği adapazarı diş hekimi sakarya diş hekimi sakarya diş hastanesi adapazarı diş hastanesi serdivan diş hastanesi dişçi adapazarı dişçi sakarya

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ

© 2017 ÖZEL ADA PALMİYE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

bilgi@palmiyedis.com.tr