HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özel Ada Palmiye Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 16 Şubat 2017 tarihinde yenilenen yüzü ve yeni hizmet anlayışı ile Diş Hekimi Müzeyyen Hasırcıoğlu Reis yönetiminde, kurumsal vizyon çerçevesinde, deneyimli diş hekimleri kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.


YENİ NESİL DİŞ HEKİMLİĞİ
 
-Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
-Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.
-Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.
-Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.
-Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.
-Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

 

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZ

© 2017 ÖZEL ADA PALMİYE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

bilgi@palmiyedis.com.tr